Jude Antoine

Zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie ze znanym w całym świecie świeckim ewangelizatorem JUDE ANTOINE, które odbędzie się w DOMU SŁOWA w niedzielę 24 września 2023 roku o godz. 17:00-18:30 (aula Domu Słowa).

***

Informacje o Jude Antoine i jego rodzinie

Jude Antoine pochodzi z Kuala Lumpur w Malezji. Jest katolickim świeckim misjonarzem z doświadczeniem posługi w 40 krajach na świecie. Jude posługuje tylko i wyłącznie w Kościele katolickim. Swoją posługę pełni wraz ze swoją żoną Veronicą Antoine i ich dwiema córkami Lavinią i Alicją.

Jude Antoine w swojej archidiecezji jest członkiem służby Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej. Tam też założył „Kerygma Ministry” – świeckie, katolickie duszpasterstwo głoszenia kerygmatu, którego celem jest nauczanie, szkolenie, wyposażanie i mobilizowanie świeckich katolików do życia kerygmatem i jego głoszenia. Jest on również członkiem ogólnoświatowych służb Międzynarodowego Katolickiego Ruchu Odnowy Charyzmatycznej – komitetu odpowiedzialnego za Azję i Oceanię. Jude przynależy także do katolickiej inicjatywy promującej ewangelizację młodych na całym świecie, a wraz z żoną założył Partners in Mission (Partnerzy na Misji) – stowarzyszenia dla świeckich zainteresowanych wspieraniem i uczestniczeniem w krótkoterminowych misjach. Od 1996 roku współpracuje z ICCOWE (Międzynarodową Radą Charyzmatyczną do spraw Światowej Ewangelizacji). W Polsce głosił już kerygmat w wielu miejscach prowadząc zarówno ewangelizacyjne spotkania otwarte, jak też zamknięte warsztaty posługi dla członków Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym.

Kiedy

24.09.2023    
17:00 - 18:30

Kategoria